1.00 Kč Maso a uzeniny vlastní výroby pouze z českých chovů Nové Město na Moravě

Zveřejněno dne: 23/08/2016
 • Poloha: Nové Město Na Moravě, Nové Město na Moravě, Česká republika

Dobrý den, prosíme o vyhlášení pojízdné prodejny maso uzeniny vlastní výroby pouze z českých chovů.V nabídce budou uzena masa, klobasy, tlačenka, škvarky, vakuově zabalená čerstvě nabourana syrová masa(baleno po 1,5kgcca) a další sortiment.
Přijedeme vždy

v pátek v 12:20

na obvyklé místo určené pro tento účel . Děkujeme za vyhlášení a rádi vašim občanům vyhovíme v rozšiřování našeho sortimentu na přání zákazníka včetně marinovanych a nákladných mas na objednávku. S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne Lempera Jaroslav distributor firmy agroinvest bobrova, Bobrová družstvo 308. Tel 777577224 . Děkujeme za zpětnou vazbu.

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Komentáře

  Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)


  Dolní Kounice oficiální web

  Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.

  Tento web používá ke svému provozu soubory Cookies. Používáním této stránky s tím souhlasíte.

  Připomínky, stížnosti a nápady k tomuto webu pište prosím na internet@dolnikounice.cz nebo přes tento kontaktní formulář.