• Jitka Nekvindová

Nejnovější inzeráty

 • Doučování němčiny za prima cenu
  Doučování němčiny za prima cenu
  Doučování - Liberec (Liberecký) - 04/10/2016 300.00 Kč

  Lektorka a překladatelka němčiny se sídlem v Liberci nabízí doučování a výuku němčiny studentům a široké veřejnosti. Příprava k maturitě, k přijímacím zkouškám též přes skype. Gramatická a konverzační průprava. Svým studentům poskytuji svá online cvi...

 • Překlady němčiny - kvalita za prima cenu
  Překlady němčiny - kvalita za prima cenu
  Ostatní - Liberec (Liberecký) - 04/10/2016 250.00 Kč

  Překlady němčiny - kvalita za prima cenu Lektorka a překladatelka němčiny se sídlem v Liberci nabízí překlady z němčiny do češtiny a překlady do němčiny. Překlady odborných a všeobec. textů. Reference, ukázky viz mé webové stránky.

 • 1

Dolní Kounice oficiální web

Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.

Tento web používá ke svému provozu soubory Cookies. Používáním této stránky s tím souhlasíte.

Připomínky, stížnosti a nápady k tomuto webu pište prosím na internet@dolnikounice.cz nebo přes tento kontaktní formulář.