Cena domluvou Iveta Kozáková - online marketing Dolní Kounice

Zveřejněno dne: 28/08/2018
 • Poloha: Dolní Kounice, Jihomoravský, Česká Republika

Chcete, aby byly Vaše webové stránky nebo profil na sociálních sítích dobře vidět na internetu a při vyhledávání se zákazníkům objevovaly na předních pozicích? Mám dlouholetou obchodní a marketingovou praxi, ze které čerpám a ráda Vám s internetovým marketingem pomůžu.

Neváhejte mě kontaktovat.
Specializuji se na menší lokální firmy nebo jedince v oblasti Jižní Moravy.

Ke své práci používám SEO, analýzy v Google Analytics, PPC reklamní kampaně Google AdWords a Sklik, propagace na sociálních sítích, zbožové srovnávače, Email marketing, Linkbuilding a mnoho dalších užitečných nástrojů, díky kterým to spolu dokážeme.

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

 • Účetnictví
  Účetnictví
  Ostatní - (Jihomoravský) - 21/11/2017 Cena domluvou

  Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence,EET, rekonstrukce účetnictví, zpracování mezd a personální agendy, zajištění zpracování daňových přiznání, účetní poradenství a související služby pro podnikatele a firmy, poraden...

 • Zboží z Německa
  Zboží z Německa
  Ostatní - Dolní Kounice (Jihomoravský) - 18/08/2017 Cena domluvou

  Dovoz zboží z Německa, kvalitní výrobky, dobrá cena. Dětské mléka od 125 Kč, příkrmy od 15 Kč, výrazně levnější kosmetika, privátní značky plen s nesrovnatelnou kvalitou u nás a cenou od 3,50 Kč/1 ks. Drogerie- zubní pasty, sprchové gely, toaletní pa...

 • Hodinový manžel
  Hodinový manžel
  Ostatní - Dolní Kounice (Jihomoravský) - 01/05/2017 Zdarma

  Veškeré prace spojené s domem či bytem info: tel. 776858450 nebo na email: jvkomfort@seznam.cz

Komentáře

  Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)


  Dolní Kounice oficiální web

  Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.

  Tento web používá ke svému provozu soubory Cookies. Používáním této stránky s tím souhlasíte.

  Připomínky, stížnosti a nápady k tomuto webu pište prosím na internet@dolnikounice.cz nebo přes tento kontaktní formulář.