Zdarma Nabídka spolupráce na prodeji vaši nemovitosti. Dolní Kounice

Zveřejněno dne: 14/11/2016
 • Poloha: Dolní Kounice, Brno, Česká Republika

Vážení obyvatelé Dolní Kounice,

jmenuji se Jan Kořistka a jako realitní makléř se specializuji na prodej nemovitostí v Brně a jeho blízkém okolí. V současné době evidujeme velké množství poptávek právě zde ve vaší lokalitě. Konkrétně 47 poptávek, které jsou primárně po rodinném domě, ale také stavebním pozemku či bytu přímo v Dolní Kounicích.

Rád bych vás tedy tímto oslovil s nabídkou spolupráce na případném prodeji vaší nemovitosti. Pokud vy sami, případně někdo z vašeho okolí, uvažujete o prodeji nemovitosti v Dolních Kounicích nebo v jejích blízkém okolí, kontaktujte mě prosím na telefonu či emailu uvedeném níže. Věřím, že v případě spolupráce dokáži díky svému zaměření na váš region a našim poptávajícím klientům vaši nemovitost prodat v krátkém čase a za nejvyšší možnou cenu.

Můžete se na mě obrátit i v případě potřeby řešení případných právních problémů s nemovitostí, jako například věcná břemena, exekuce, zástavní práva, řešení dědictví, problémy se splácením hypotéky a podobně.

A i pokud pro vás není prodej aktuální přímo v tuto chvíli, můžete mě nezávazně kontaktovat i v případě, že potřebujete poradit něco ohledně vaší nemovitosti. Rád vám poradím například jak správně určit prodejní cenu nemovitosti, vše co se týče daní ohledně nemovitostí, financování koupě, dědických řízení, darování nemovitosti, atd.

Těším se na naši budoucí spolupráci.

S přáním hezkého dne

Jan Kořistka, realitní makléř
+420 774 744 886
koristka@slany-partners.cz

SLANY & PARTNERS Realitní kancelář
Sochorova 3226/40, 616 00 Brno
www.slany-partners.cz

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

 • Garaz
  Garaz
  Ostatní - Dolní Kounice (Brno-venkov) - 06/10/2016 10000.00 Kč

  Shanim pronajem garaze v Dolnich kounicich. Pouze parkovani auta. Velikost jako Skoda Octavia. Elektrina neni podminkou. Cena dohodou. +420 773 507 111

 • Koupím garáž
  Koupím garáž
  Ostatní - Dolní Kounice - 11/04/2016 Cena domluvou

  Dobrý den, sháním garáž ke koupi či pronájmu v Dolních Kounicích, děkuji.

 • pronajmu prostory k podnikání
  pronajmu prostory k podnikání
  Ostatní - Dolní Kounice (Jihomoravský) - 21/10/2015 Cena domluvou

  dvě místnosti a soc.zařízení. Zájemci hlaste se u p. Kryčerové na adrese Dolní Kounice, Masarykovo nám. 18

Komentáře

  Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)


  Dolní Kounice oficiální web

  Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.

  Tento web používá ke svému provozu soubory Cookies. Používáním této stránky s tím souhlasíte.

  Připomínky, stížnosti a nápady k tomuto webu pište prosím na internet@dolnikounice.cz nebo přes tento kontaktní formulář.