500.00 Kč Buy Sterling Silver Turquoise Ring at Wholesale Prices from Rananjay Exports

Zveřejněno dne: 27/05/2023
Upraveno dne: 27/05/2023

Turquoise is a valuable gemstone that is in blue-green hue shades. Its name comes from the French word Turkish. Its Mohs hardness ranges from 5 to 6. Turquoise is a rare found with its unique color belonging to the phosphate mineral group of copper and aluminum. Wearing Turquoise Jewelry helps to heal the wearer mentally and physically. In addition, it is strongly connected with the throat chakra, which helps build communication and expression. A Turquoise Ring helps a wearer to solve acidic anxiety and mood swings. Keeping a Turquoise Ring around you helps to give you courage, strength, and calmness of mind.

Visit Now:- https://www.rananjayexports.com/gemstones/turquoise/rings

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Komentáře

  Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)


  Dolní Kounice oficiální web

  Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.

  Tento web používá ke svému provozu soubory Cookies. Používáním této stránky s tím souhlasíte.

  Připomínky, stížnosti a nápady k tomuto webu pište prosím na internet@dolnikounice.cz nebo přes tento kontaktní formulář.