Zdarma Taneční a DJ Hudba RYTMIK Dol.Kounice Dolní Kounice

Zveřejněno dne: 26/04/2016
Upraveno dne: 27/10/2018
 • Poloha: Dolní Kounice, Jihomoravský, Česká Republika

Hudební skupina: Duo „RYTMIK“ Dol.Kounice , Klávesy,zpěv+Saxofon,
Případně solo klávesy, Vám nabízí svou produkci na svatbu, rodinou oslavu, firemní večírek, taneční zábavu, reprezentačním plese atd. Náš repertoár zahrnuje široké spektrum českých i zahraničních skladeb, evergreeny, současnou populární hudbu, skladby rockové ale samozřejmě i lidovky. Výběr písní vždy podřídíme složení posluchačů v sále, abychom v rámci možností co nejvíce vyhověli jejich přáním a požadavkům. Špičková aparatura jsou zárukou profesionální úrovně provedení našeho vystoupení.
Kontakt: Josef Denk mob.: 608 050 393

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Komentáře

  Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)


  Dolní Kounice oficiální web

  Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.

  Tento web používá ke svému provozu soubory Cookies. Používáním této stránky s tím souhlasíte.

  Připomínky, stížnosti a nápady k tomuto webu pište prosím na internet@dolnikounice.cz nebo přes tento kontaktní formulář.