26.00 Kč nejen Nové licenční věcičky Dolní Kounice

Zveřejněno dne: 03/10/2015
 • Poloha: Trboušanská, Dolní Kounice, Jihomoravský, Česká Republika

Milé maminky, ráda bych Vás pozvala do našeho internetového obchůdku s novým licenčním zbožím a anglickým secondhandem. Najdete u nás motivy jako jsou minnie, peppa pig, cars, letadla, mašinka thomas, barbie, hello kitty, spidermann a mnoho dalšího. Oblečte u nás svoji ratolest a nebo mu vybavte pokojíček jeho oblíbeným hrdinou v podobě polštářku, povlečení atd. Sháníte určitou postavičku, ale všude je to předražené? Sdělte své přání nám, nechte nás, abychom se pokusili Vám splnit Vaše požadavky za příjemné peníze. Naši nabídku neustále rozšiřujeme a budeme rádi, pokud se i Vy připojíte k našim věrným a spokojeným zákazníkům. https://www.facebook.com/groups/730033867007446/

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

 • Dětské oblečení
  Dětské oblečení
  Oblečení - Dolní Kounice (Jihomoravský) - 18/08/2017 10.00 Kč

  Prodám oblečení na miminko vel. 56, 62,68 dohodou, cca 10 Kč kus. Dá se vybrat, zachovalé. Tel: 605 102 488

 • Bazárek na samotě u lesa
  Bazárek na samotě u lesa
  Oblečení - - 31/08/2015 Cena domluvou

  Srdečně vás zvu do svého bazárku, kde nabízím dětské značkové i neznačkové oblečení, v menší míře i dámské, každý týden nové vklady, oblečení za rozumné peníze, možnost osobního vyzvednutí v Trboušanech. Najdete mne na FB. Těším se na vás :-)

Komentáře

  Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)


  Dolní Kounice oficiální web

  Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.

  Tento web používá ke svému provozu soubory Cookies. Používáním této stránky s tím souhlasíte.

  Připomínky, stížnosti a nápady k tomuto webu pište prosím na internet@dolnikounice.cz nebo přes tento kontaktní formulář.