Zdarma Zajímavá nabídka skútrů, motorek a elektrokol v Židlochovicích 2017 Židlochovice

Zveřejněno dne: 19/05/2016
Upraveno dne: 01/03/2017
 • Poloha: Židlochovice, Brno venkov, Česká Republika

Firma ADOSA a.s. představuje pro letošní rok v provozovně Židlochovice širokou nabídku skútrů a motocyklů za zajímavé ceny včetně letošních novinek .Březen zahajujeme akcí na malý motocykl YUKI Quick 50 za 17 990,- Kč !!! Dále zde najdete značky: Honda, YUKI, MP Korado a Motorro. Využijte výrazných slev na vybrané modely. Samozřejmostí je 2 letá záruka, servis a prodej příslušenství. Srdečně Vás zveme.
Více na našich webových stránkách www.adosa.cz


Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Komentáře

  Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)


  Dolní Kounice oficiální web

  Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.

  Tento web používá ke svému provozu soubory Cookies. Používáním této stránky s tím souhlasíte.

  Připomínky, stížnosti a nápady k tomuto webu pište prosím na internet@dolnikounice.cz nebo přes tento kontaktní formulář.