110.00 Kč Výpomoc ve skladu pro muže i ženy Pohořelice

Zveřejněno dne: 28/03/2018
  • Poloha: Průmyslová Zona Jih, Pohořelice, Jihomoravský, Česká Republika

Náplň práce:
• Jednoduchá manuální práce ve skladu
• Přepočítávání a skládání kabelů
• Skládání a balení malých plastových dílů
• Kontrola, značení a evidence materiálu k vývozu
Požadujeme:
• Věk 18+
• Pečlivost a spolehlivost
• Manuální zručnost
• Možnost chodit minimálně 2 – 3 směny týdně
• Ochota chodit na ranní i odpolední směny
Nabízíme:
• Stabilní brigádu na celý rok
• Klidné a čisté pracovní prostředí
• Přátelský kolektiv
• Domluva směn dle Vašich časových možností
• Proplacený dobrovolný přesčas
• Dohodu o pracovní činnosti
Směnnost:
• Ranní (6:00 – 14:00) a odpolední (14:00 – 22:00) směny
Mzda:
• 110 Kč/hod.
Nástup:
• Možný ihned, případně dle domluvy

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

  • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"