15000.00 Kč EXKLUZIVNÍ NABÍDKA Praha

Zveřejněno dne: 18/04/2019
  • Poloha: Praha, Praha, čr, Česká Republika

POZOR!!! SKVĚLÁ NABÍDKA!!! 5 000 Kč – 15 000 Kč DENNĚ !!! Ahojky. Už Tě nebaví chodit do práce, kde nezazvoní telefon, pořád tě někdo buzeruje za pravidla, nebo je vás až příliš dívek na směnu? V tom případě pro tebe máme SUPER nabídku. Nabízíme Ti perfektní podmínky, které jsi doposud neměla a to: pracovní dobu si určuješ sama,obrovskou reklamu,VIP klientelu,krásné prostředí,diskrétnost,bezpečnost,kamarádské a férové jednání.Nástup je možný ihned i s ubytováním. Cestu k nám zajistíme a proplatíme. Ozvy se,určitě nebudeš litovat :) Mail: info@privatinkognito.cz , Tel.: 604 362 650

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

  • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

  • Brigáda na léto ve skladu v Pohořelicích
    Brigáda na léto ve skladu v Pohořelicích
    Brigády - Pohořelice (Jihomoravský) - 12/07/2018 110.00 Kč

    Náplň práce: • Jednoduchá manuální práce ve skladu • Přepočítávání a skládání kabelů • Skládání a balení malých plastových dílů • Kontrola, značení a evidence materiálu k vývozu Požadujeme: • Věk 18+ • Pečlivost a spolehlivost • Manuální zručnost • M...

  • Nabízím brigádu na letní měsíce - točení zmrzliny.
    Nabízím brigádu na letní měsíce - točení zmrzliny.
    Brigády - (Jihomoravský) - 30/06/2018 Cena domluvou

    Kdo si ještě nestačil sehnat na prázdniny brigádu a nechce celé prázdniny jen lenošit, ale také si přivydělat? Nabízím brigádu - točení zmrzliny. Pracovní doba od 11.00 - do 19.00 hodin, výplata každý týden. Teplé jídlo zdarma, možnost domluvy směn. ...

  • Nabízím brigádu - číšník/servírka
    Nabízím brigádu - číšník/servírka

    Hledáš brigádu na pár dní v týdnu? Chceš chodit vypomáhat přes meníčka, na oslavy, akce? Nabízím brigádu - obsluha hostů v restauraci. Pracovní doba na domluvě, výplata každý týden. Teplé jídlo zdarma. Požaduji spolehlivost, slušné chování, zodpovědn...

Komentáře

    Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)

    Dolní Kounice oficiální web

    Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.

    Připomínky, stížnosti a nápady k tomuto webu pište prosím na internet@dolnikounice.cz nebo přes tento kontaktní formulář.