50000.00 Kč 40 000 Kč - 70 000 Kč týdně! Praha

Zveřejněno dne: 22/07/2019
  • Poloha: Praha, Praha, Praha, Česká Republika

Hledáš nejnavštěvovanější privát v Praze? Už tě nebaví sedět na privátě, kam nikdo nechodí? Chceš mít jistotu, že na tebe čeká slušná, početná a bohatá klientelaPrávě teď jsi na narazila na jedinečnou nabídku. Hledáme spolehlivé dívky atraktivního vzhledu ve věku 18-30 let. Nabízíme ti také kamarádský kolektiv, 100% bezpečnost a diskrétnost, férové jednání, garanci výdělků, možnost ubytování (cestu k nám klidně proplatíme), volnou pracovní dobu, začátečnicím se vším rády pomůžeme.Pokud tě nabídka zaujala, ozvy se prostřednictvím mailu spolecnice.nabor@gmail.com nebo telefonicky na čísle 604 577 493. Těšíme se na spolupráci. Gabča

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

  • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

  • 7 000 - 12 000 Kč každý den
    7 000 - 12 000 Kč každý den
    Brigády - Praha (Praha) - 23/09/2019 50000.00 Kč

    Hledám k sobě atraktivní, štíhlou kamarádku ve věku 18-30 let,která si chce žít na vysoké noze a splnit si své sny. Nabízím ti BEZKONKURENČNÍ PODMÍNKY a to: solventní klientelu na nejvyšší úrovni s denními výdělky 7000 Kč–12 000 Kč,maximální diskrétn...

  • EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
    EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
    Brigády - Praha (čr) - 18/04/2019 15000.00 Kč

    POZOR!!! SKVĚLÁ NABÍDKA!!! 5 000 Kč – 15 000 Kč DENNĚ !!! Ahojky. Už Tě nebaví chodit do práce, kde nezazvoní telefon, pořád tě někdo buzeruje za pravidla, nebo je vás až příliš dívek na směnu? V tom případě pro tebe máme SUPER nabídku. Nabízíme Ti p...

  • Brigáda na léto ve skladu v Pohořelicích
    Brigáda na léto ve skladu v Pohořelicích
    Brigády - Pohořelice (Jihomoravský) - 12/07/2018 110.00 Kč

    Náplň práce: • Jednoduchá manuální práce ve skladu • Přepočítávání a skládání kabelů • Skládání a balení malých plastových dílů • Kontrola, značení a evidence materiálu k vývozu Požadujeme: • Věk 18+ • Pečlivost a spolehlivost • Manuální zručnost • M...

Komentáře

    Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)

    Dolní Kounice oficiální web

    Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.

    Připomínky, stížnosti a nápady k tomuto webu pište prosím na internet@dolnikounice.cz nebo přes tento kontaktní formulář.